Hydraulik Warszawa tel. 883 983 697

Model Girl 1

Jesteśmy firmą z ogromnym doświadczeniem.

Naszą specjalnością są wewnętrzne instalacje sanitarne wodne i kanalizacyjne, instalacje centralnego ogrzewania oraz biały montaż. Zlecając nam wykonanie instalacji hydraulicznej klient zyskuje wysoką jakość wykonania, a więc spokój i bezpieczeństwo na wiele lat. W przypadku wątpliwości nasz doświadczony hydraulik udzieli wyczerpujących odpowiedzi i porad dotyczących zakresu niezbędnych prac i materiałów.

Model Girl 2

W naszej ofercie

- zawsze znajdują się najnowsze rozwiązanie technologiczne, które dostępne są po bardzo okazyjnych cenach i zadowolą nawet najbardziej nieprzekonanych i wymagających klientów. Oferowane usługi hydrauliczne przeznaczone są dla osób prywatnych, firm, instytucji i wspólnot mieszkaniowych. Nasza firma działa przede wszystkim w Warszawie

Model Girl 3

Wykonujemy małe i duże zlecenia

terminowo i po cenach bardzo konkurencyjnych. W zakres naszych prac wchodzą remonty, wymiany, usuwanie awarii, czyszczenie kanalizacji. Materiały, jakie używamy w naszej pracy to stal, żeliwo, miedź i tworzywa sztuczne. Jeśli interwencja dotyczy większej awarii lub nowych instalacji, termin ustalony będzie w dogodnym dla klienta terminie.